Napój 4MOVE, którego producentem jest FoodCare, stał się oficjalnym napojem izotonicznym PKO Gdynia Półmaratonu i będzie wspierał zawodników na trasie biegu. W ramach podjętej współpracy firma została także tytularnym sponsorem biegów towarzyszących dla dzieci – Frugo Kids Run.

 

 

4MOVE jest napojem izotonicznym, przeznaczonym dla osób aktywnych i sportowców. Jego specjalna formuła doskonale uzupełnia utracone podczas wysiłku oraz pracy substancje mineralne i skutecznie nawadnia organizm. Zawarte w 4MOVE składniki odżywcze, takie jak witaminy i mikroelementy, są natychmiast przyswajane przez organizm, przyspieszając jego regenerację. Dodatkowo, napój błyskawicznie gasi pragnienie i przynosi efekt szybkiego orzeźwienia.

 

Cieszy nas niezmiernie fakt, że dołączyliśmy do grona partnerów PKO Gdynia Półmaratonu. Wspieranie dużych, prestiżowych wydarzeń sportowych jest elementem strategii naszej firmy. Widzimy, że biegi masowe skupiają ludzi kochających sport, zaangażowanych i uśmiechniętych. Chcemy być z naszymi klientami, kiedy pokonują swoje słabości, dobrze się bawią i osiągają sukcesy.
Wiesław Włodarski, Prezes Zarządu FoodCare Sp. z o.o.

W ramach współpracy firma FoodCare została także wraz z kultową marką Frugo sponsorem tytularnym biegów dla dzieci, które są imprezą towarzyszącą PKO Gdynia Półmaratonu. Frugo Kids Run odbędzie się na Skwerze Kościuszki w Gdyni, a zapisy do tych zawodów rozpoczną się już za tydzień, tj. 27 lutego br.

PKO Gdynia Półmaraton wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się 18 maja 2024 roku. W programie imprezy, oprócz biegu na dystansie półmaratońskim, zaplanowano także PKO Gdynia 5K, czyli bieg na 5 km oraz krótkie biegi dziecięce.

Więcej informacji na temat marki 4MOVE: www.4move.pl

ZOBACZ POZOSTAŁE NEWSY