SPONSORZY I PARTNERZY

SPONSOR TYTULARNY

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego Spółka obsługuje 11,9 mln klientów. Jest podstawowym dostawcą usług finansowych dla wszystkich segmentów klientów, osiągając najwyższe udziały w rynku depozytów, kredytów oraz w rynku funduszy inwestycyjnych osób fizycznych.  

PARTNER STRATEGICZNY

Gdynia – perła nad Bałtykiem, emanuje morską energią i nowoczesnym duchem. To miasto portowe w Polsce, urzeka swoją architekturą, przystaniami i plażami. Sprzyja sportowym pasjom i integruje ludzi w atmosferze radości i wspólnych emocji.

SPONSOR OFICJALNY

Nowalijka” to firma o rodzinnych tradycjach. Istnieje od 1999 roku i jest jedną z największych z branży warzywno–sałatkowej, zajmującą się produkcją i sprzedażą hurtową tych produktów. W swojej bogatej ofercie posiada zupy, zioła, sałaty oraz gotowe dania warzywne. Wszystkie produkty Nowalijki spełniają najwyższe standardy. Na każdym etapie, począwszy od produkcji, przez sprzedaż, aż do dystrybucji, zachowane są wysokie wymogi jakościowe potwierdzone Certyfikatami BRC oraz IFS.

PARTNER

Historia wody mineralnej Cisowianka zaczęła się w 1979 roku, kiedy to po raz pierwszy została ona wydobyta ze złóż wodonośnych. Jej nazwa pochodzi od wymyślonego przez Stefana Żeromskiego i opisanego w „Ludziach Bezdomnych” uzdrowiska „Cisy”.

 

PARTNER

4MOVE to zbilansowane napoje izotoniczne i witaminowe, które szybko gaszą pragnienie, skutecznie nawadniają organizm, uzupełniają utracone podczas wysiłku witaminy i minerały. Przeznaczone są dla osób lubiących aktywny styl życia, uprawiających sport wyczynowo i rekreacyjnie. 4MOVE jest wybierany i rekomendowany przez najlepszych TRENERÓW NA ŚWIECIE. 

PARTNER

Piekarnia jest na rynku Warmii i Mazur od 1987 roku. Od dwóch pokoleń rozwiją produkcję wyrobów piekarniczych, lodów, ciast, tortów weselnych, pralin oraz czekolad. W rzemiośle, starają się być najlepszymi fachowcami, by produkty stale cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i dobrą renomą